Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
13 lutego 2018

"Śnieżny bal w szkole"

Tegoroczny karnawał dobiegł końca.

Jego ostatnim wyrazistym akcentem w naszej szkole była piątkowa dyskoteka.

Uczniowie gimnazjum przystroili szkolny korytarz, na którym o godzinie siedemnastej młodzież ruszyła w tany.

12 lutego 2018

Apel podsumowujący naukę w pierwszym semestrze 2018

7 lutego na szóstej godzinie lekcyjnej odbył się apel, na którym została podsumowana praca w pierwszym semestrze.

Osobą prowadzącą spotkanie była Pani Dyrektor Barbara Dąbrowska, która wyróżniła grupę uczniów za spektakularne sukcesy w nauce, sporcie i rozmaitych konkursach, a także odznaczających się wysoką kulturą osobistą.

9 lutego 2018

Mokołajki

Grudzień to magiczny miesiąc, w którym wszyscy zaczynają myśleć o prezentach i świętach spędzonych w rodzinnym gronie. Jednak nie wszyscy mają taką możliwość. Stąd też pojawił się pomysł aby zrobić coś dobrego i miłego dla innych. W związku z tym, że ten czas największe znaczenie ma właśnie dla dzieci, uczniowie klasy 3c wraz z wychowawcą Panią Ewą Lisicką zorganizowali dla dzieci z Domu Dziecka ks. Baudouina Mikołajki.

16 stycznia 2018

Forum dyskusyjne

To jest nasze FORUM DYSKUSYJNE Projektu ERASMUS+. Uczniowie wypowiadają się na różne tematy dotyczące życia codziennego.

Agnieszka Kanabus

8 stycznia 2018

Wywiadówka po I semestrze - 11.01.2017 r.

Zebrania we wszystkich klasach rozpoczną się w godzinach 17:00 / 17:30. Dokładne terminy dla poszczególnych klas przekazują uczniom wychowawcy klas.

8 stycznia 2018

W polskim Sejmie

Nauczyciel historii i WOSu, Pan Rafał Sendyka, zorganizował klasom 3c i 3d wyjście do Sejmu. Oprócz zwiedzania z przewodnikiem, z uczniami spotkał się poseł Zbigniew Gryglas.

8 stycznia 2018

Kresz jest super!

Klasa 3b zwiedziła wystawę pt.: "Nastolatki w sieci - TeenAge" w Muzeum Etnograficznym. Najbardziej jednak przypadła im do gustu wystawa poświęcona dekadzie lat 80tych......kto by pomyslał ;-)

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności