MEN.gov.pl Tyniecka25.waw.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
10 grudnia 2019

Anioły i wiertarka

Drewno, wkrętarka, farby, mnóstwo radości i inspiracji z "Aneta z Pracowni z wyobraźnią" i powstały przecudne anioły i choinki podczas warsztatów klas 7a i 8b.

19 grudnia podczas kiermaszu szkolnego będzie można je podziwiać, a nawet kupić!

10 grudnia 2019

Mikołajki, Mikołaj i Elfiki

W mikołajki odwiedził nas Mikołaj i elfiki z budynku przy Kazimierzowskiej. Miło spotkać Mikołaja, ale elfiki skradły serca wszystkich. Każdy chciał mieć z nimi zdjęcie :).
Dziękujemy i pozdrawiamy!
Starszaki z Tynieckiej wraz z nauczycielami

9 grudnia 2019

Dzień otwarty na Kazimierzowskiej

Dzień otwarty dla rodziców dzieci sześcio i siedmioletnich zainteresowanych rekrutacją do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych odbędzie się w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 16 w dniu 29 stycznia 20120 r. o godzinie 17:30

4 grudnia 2019

Kiermasz świąteczny

19 grudnia w czwartek o godzinie 17:00 w naszej szkole odbędzie się coroczny kiermasz świąteczny.

Z A P R A S Z A M Y !

27 listopada 2019

Porto

Wspólnie z uczniami z Porto w pięknej choć deszczowej Portugalii poznajemy kraj i ludzi. Szkoła partnerska różni się mocno od naszej. Dyrektorem jest siostra zakonna a uczniowie noszą mundurki :). To co wspólne- wszyscy kochamy wycieczki. Poniżej fotorelacja z Bragi z zabytkowymi bazylikami. Guimarães i kolebka Portugalii oraz miasto naszych gospodarzy. Angielski to główny język wymiany ale czasem wystarczy uśmiech.

22 listopada 2019

Gala Badaczy Wody

Nazywamy się "Wodoodporni" i jesteśmy laureatami.

25 października nasz zespół pojechał na Galę Badacza Wody w Filtrach Warszawskich. Wraz z drugim zespołem obecnym na gali - z "Prusakami", jesteśmy jednymi z pięciu najlepszych grup w Polsce!

Dlatego właśnie zostaliśmy zaproszeni na to wydarzenie, którego celem było podsumowanie, co udało nam się zrobić. Na początku obydwie grupy zaprezentowały swoje działania w ramach tego projektu. Każdej grupie zadawano pytania na temat tego, jak udział w badaczu wody zmienił ich życie. Po tym, obydwie jury przeczytały jeszcze raz wszelkie nasze działania (było to niezbędne, ponieważ nie każde działanie zostało zawarte w prezentacji).

Office 365 Stołówka E-dziennik ERASMUS+ Galeria Aktualności