Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
4 stycznia 2018

Stołówka 2018 - informacja dla rodziców

W związku ze zmianą ajenta na stołówce szkolnej, uprzejmie proszę wszystkich rodziców, których dzieci będą korzystały z obiadów, o dostarczenie deklaracji na posiłki, bezpośrednio do stołówki lub drogą mailową na adres: cateringnawidelcu@gmail.com

Dodatkowo informuję, że od dnia 08.01.2018 weryfikowanie płatności za codzienne obiady odbywało się będzie przy pomocy kart magnetycznych (tych samych, które obecnie uczniowie posiadają do otwierania drzwi wejściowych do szkoły)

W związku z tym proszę o poinformowanie Państwa dzieci, żeby podczas przerw obiadowych, miały na stołówce karty przy sobie.

Natalia Michalska

1 stycznia 2018

Na szczęście, na zdrowie,

na ten Nowy Rok...

Wszystkiego co najlepsze, mnóstwa doskonałych pomysłów, samych sukcesów, zadowolenia z siebie i najbliższych, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.

28 grudnia 2017

The First Transnational Meeting of the Erasmus +

Sprawozdanie z pierwszego spotkania nauczycieli w ramach The First Transnational Meeting of the Erasmus + K219, które odbyło w dniach 27 listopada – 1 grudnia 201.

Celem spotkania było bliższe poznanie nauczycieli współpracujących w projekcie "The world is bigger than you see on the screen"  >>>

27 grudnia 2017

Stołówka 2018

Informacje dla rodziców dotyczące organizacji stołówki w styczniu 2018.

W związku ze zmianą ajenta prowadzącego stołówkę zaszła konieczność ponownego zadeklarowania korzystania z posiłków.

  • Chęć korzystania z posiłków zgłaszają Państwo wypełniając formularz rejestracyjny. 
  • Deklaracja jest dostępna w stołówce szkolnej oraz na stronie internetowej szkoły.
  • Deklaracje przyjmujemy w stołówce szkolnej do dnia 03.01.2018.
  • Realizacja posiłków dla uczniów i pracowników placówki rozpoczyna się od 02.01.2018.

Szczegółowe informacje dotyczące stołówki znajdują się w zakładce STOŁÓWKA.

22 grudnia 2017

Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niechaj nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy Wam, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy Wam Kochani również dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

21 grudnia 2017

Mydlarnia

Dnia 11 grudnia chętni uczniowie z klasy 7 d, 2 d i klasa 7a uczestniczyli w warsztatach podczas, których stworzyli swoje własne mydełko toaletowe. Mieszali mydła białe z bezbarwnymi, dodawali barwniki, zapachy, brokaty a także substancji peelingujące. Uczyli się jak otrzymać mydło sodowe podczas zabawy.

21 grudnia 2017

Warsztaty? Warszawo, weź oddech?

Uczniowie klasy 7a realizując program CEO, przygotowują się do kampanii informacyjnej dotyczącej niskiej emisji. Zajęcia z Panem Mateuszem pozwoliły młodzieży wykazać się swoją wiedzą nt. zanieczyszczeń a także wskazały drogę, jak realizować swoje pomysły i współpracować grupie. Teraz czas na realizację działań. Powodzenia.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności