Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
24 czerwca 2018

Wycieczka naukowa do Torunia

W czerwcu nasza klasa odwiedziła przeuroczy Toruń. Było bardzo naukowo i rozrywkowo. Zwiedziliśmy miasto, a bogaci w nową wiedzę o legendach i historii miasta zaczerpnęliśmy odpoczynku w słynnej lodziarni „Lenkiewicz”. Potem były badania substancji i otrzymywanie różnych gazów. Współpraca w grupie była wskazana.

24 czerwca 2018

Pieniądz. Mały przedmiot, wielka historia

Uczniowie klasy VII a w czerwcu odwiedzili Centrum Pieniądza i uczestniczyli w zajęciach na ekspozycji. Tematem przewodnim był pieniądz. Młodzież zapoznała się z jego historią a także systemem pieniężnym, bankiem centralnym oraz twórcą pieniądza i jego produkcją. Lekcja była interaktywna co sprzyjało zaangażowaniu pogłębianiu wiedzy przez uczniów.

21 czerwca 2018

Zajęcia o Unii Europejskiej w zabytkowym tramwaju

Klasa 7A uczestniczyła w nietypowych zajęciach o Unii Europejskiej. Jeżdżąc zabytkowym tramwajem po Warszawie uczniowie pogłębiali swoją wiedzę o krajach europejskich i wspólnej wizji Europy. Uczniowie wykorzystując prezentację rozwiązywali quizy. Była ta świetna lekcja kultury i historii, a warunki sprzyjały bardziej nauce niż szkolna ławka.

21 czerwca 2018

Festiwal Wody na Tynieckiej 25

Festiwal Wody w naszej szkole odbył się 11 czerwca. Był to jedyny dzień pochmurny i deszczowy, dlatego nasze działania przeprowadziliśmy w szkole i powiązaliśmy z tworzeniem miejsc przyjaznym pszczołom.

21 czerwca 2018

Konkurs Z technologią w świat nauki

Konkurs Z technologią w świat nauki zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty już rozstrzygnięty. Uczennice klasy III B Alicja Lewandowska i Aleksandra Staszewska z projektem „Kuchnia molekularna” zajęły II miejsce w kategorii klas gimnazjalnych.

Gratulacje!!!!

15 czerwca 2018

BAL GIMNAZJALNY 2018

„Rozdanie Oskarów”

Najbardziej prestiżowe bale w Europie rozpoczynają się polonezem, w rytmie którego tańczące pary wkraczają na parkiet.

W szkole przy ulicy Tynieckiej, 8 czerwca 2018 roku, w tempie narodowego tańca korowodowego uczniowie klas trzecich, w pięknym stylu rozpoczęli bal gimnazjalny. Młodzież, pod czujnym okiem pani Katarzyny Pietrzak, zaprezentowała się podczas tańca na mistrzowskim poziomie, wywołując łzy wzruszenia kadry pedagogicznej oraz zebranych rodziców i najbliższych.

18 czerwca 2018

Wodoodporni Badacze Wody Szkołą Miesiąca!

W uznaniu za aktywności w ostatnim miesiącu szkolna drużyna badaczy otrzymała tytuł Szkoły Miesiąca!

Przeczytaj więcej na krajowej stronie Międzynarodowego Programu Badacz Wody =>

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności