Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
21 grudnia 2017

Poczytajmy o migracjach

W piątek 15 grudnia uczniowie naszej szkoły odwiedzili już po raz drugi Tygryski i Biedronki w Przedszkolu 148. Młodzież czytała przedszkolakom książkę Rafała Witka „Chłopiec z Lampedusy” i prowadziła zajęcia celu budowanie szacunku, empatii, otwartości a także akceptacji drugiego człowieka.

Kolejne spotkanie dopiero w styczniu.

20 grudnia 2017

Szaleni Chemicy

W naszej szkole działa KLUB MŁODEGO ODKRYWCY SZALENI CHEMICY. Uczniowie eksperymentują pod okiem opiekuna, zdobywając samodzielnie wiedzę i umiejętności. Podczas spotkań bardzo ważne jest zaangażowanie. Kluczowa metoda to badanie i zdobywanie odpowiedzi przez eksperymentowanie.

Zobaczcie co robimy =>
PLASTYCZNA MASA - GLUTEK
SFERYFIKACJA, EKO - WEGE BUBBLE

15 grudnia 2017

14.12.2017 r.

  Kolędowanie na Tynieckiej

18 grudnia 2017

Świąteczny kiermasz i kolędowanie

W czwartek 14 grudnia nauczyciele naszej szkoły, uczniowie oraz ich rodzice, a także absolwenci spotkali się na świątecznym kiermaszu. Każda klasa przygotowała stoisko z ozdobami choinkowymi, ciastami, pierniczkami oraz świątecznymi kartkami. Wszystkie wiktuały, bombki oraz inne ozdoby uczniowie wykonali samodzielnie. Znalazły one uznanie wśród gości kiermaszu i w krótkim czasie zostały sprzedane. Dochód ze sprzedaży zasilił fundusz poszczególnych klas.

18 grudnia 2017

BADACZ WODY

Klasa VII A realizuje międzynarodowy program "BADACZ WODY".

Badamy, doświadczamy, zmieniamy swoje nawyki, zastanawiamy jak ludzie w Afryce żyją bez wody. To dopiero początek, ale warto zająć się tym szerokim tematem jakim jest WODA.

Więcej informacji można znaleźć na stronie programu www.badaczwody.pl

18 grudnia 2017

Konkurs Chemii Doświadczalnej

Uczniowie naszej szkoły, z klas 3b i 3d, biorą udział w kolejnej edycji konkursu Chemii Doświadczalnej, organizowanej przez Technikum nr.27 „Chemik” z Saskiej Kępy.

Dwuosobowe zespoły przez blisko dwie godziny wykonują doświadczenia na związkach organicznych i nieorganicznych. Takie zajęcia przygotowawcze odbywają się trzykrotnie i zakończy je finał w lutym 2018 roku. Podczas tych zajęć uczniowie zapoznali się ze sprzętem laboratoryjnym, przepisami BHP, elementami analizy chemicznej, oraz samodzielnie wykonywali różne doświadczenia.

13 grudnia 2017

Szkolny Maraton pisania listów z Amnesty International

Szkolny Maraton pisania listów z Amnesty International zorganizowany przez panią Iwonę Gac, nauczycielkę historii, wiedzy o społeczeństwie, Wdż oraz opiekującej się Szkolną Grupą Amnesty International.

8 grudnia cała szkolna społeczność pisała listy a w sobotę, 9 grudnia, odwiedzili nas, jak co roku, nasi absolwenci i nasze absolwentki!

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności