Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
24 czerwca 2018

Koniec roku szkolnego

Pożegnanie klas 3 gimnazjalnych 2015/18

20 czerwca 2018

Zakończenie roku szkolnego 2017 / 2018

Zakończenie roku szkolnego  dla klas II

* Uroczystość zakończenia roku w sali gimnastycznej – piątek 22.06.  godz. 10:00

* Po uroczystości spotkanie z wychowawcą i rozdanie świadectw w klasach.

Zakończenie roku szkolnego  dla klas VII

* Uroczystość zakończenia roku w sali gimnastycznej – piątek 22.06.  godz. 11:00

* Po uroczystości spotkanie z wychowawcą i rozdanie świadectw w klasach.

24 czerwca 2018

Wielobarwna Warszawa

Oliwier Uchański znalazł się w gronie Laureatów konkursu filmowego "Wielobarwna Warszawa" za film pt.: „WARSZAWIANKI”. Za I miejsce otrzymał dyplom, nagrodę oraz piękną statuetkę. Konkurs został objęty patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Mazowieckiego. Gratulacje!

24 czerwca 2018

Wycieczka naukowa do Torunia

W czerwcu nasza klasa odwiedziła przeuroczy Toruń. Było bardzo naukowo i rozrywkowo. Zwiedziliśmy miasto, a bogaci w nową wiedzę o legendach i historii miasta zaczerpnęliśmy odpoczynku w słynnej lodziarni „Lenkiewicz”. Potem były badania substancji i otrzymywanie różnych gazów. Współpraca w grupie była wskazana.

24 czerwca 2018

Pieniądz. Mały przedmiot, wielka historia

Uczniowie klasy VII a w czerwcu odwiedzili Centrum Pieniądza i uczestniczyli w zajęciach na ekspozycji. Tematem przewodnim był pieniądz. Młodzież zapoznała się z jego historią a także systemem pieniężnym, bankiem centralnym oraz twórcą pieniądza i jego produkcją. Lekcja była interaktywna co sprzyjało zaangażowaniu pogłębianiu wiedzy przez uczniów.

21 czerwca 2018

Zajęcia o Unii Europejskiej w zabytkowym tramwaju

Klasa 7A uczestniczyła w nietypowych zajęciach o Unii Europejskiej. Jeżdżąc zabytkowym tramwajem po Warszawie uczniowie pogłębiali swoją wiedzę o krajach europejskich i wspólnej wizji Europy. Uczniowie wykorzystując prezentację rozwiązywali quizy. Była ta świetna lekcja kultury i historii, a warunki sprzyjały bardziej nauce niż szkolna ławka.

21 czerwca 2018

Festiwal Wody na Tynieckiej 25

Festiwal Wody w naszej szkole odbył się 11 czerwca. Był to jedyny dzień pochmurny i deszczowy, dlatego nasze działania przeprowadziliśmy w szkole i powiązaliśmy z tworzeniem miejsc przyjaznym pszczołom.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności