Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
8 października 2019

BÓBR

Ruszyła kolejna edycja konkursu informatycznego BÓBR. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami na stronie konkursu i wzięcia udziału w konkursie.

Bobr.edu pl

Chętni do wzięcia udziału w konkursie powinni zgłosić się na Tynieckiej do pani Ewy Kowalczyk do wtorku 15.10.2019 r., a na Kazimierzowskiej do pani Beaty Siwiec również do wtorku 15.10.2019 r.

Tutaj możecie zapoznać się z REGULAMINEM KONKURSU

Tutaj możecie zapoznać się z HARMONOGRAMEM KONKURSU

Źródło obrazka: https://www.bobr.edu.pl/

12 października 2019

Święto Drzewa dla klimatu!

W październiku, nasza szkoła uczestniczyła w zajęciach, w ramach 17. edycji programu Święto Drzewa Klubu Gaja pod hasłem „Drzewa dla klimatu”.

Uczniowie klasy VII b podczas warsztatów rozpoznawali różne gatunki drzew i roślin w szkolnym ogrodzie. Dowiedzieli się, że drzewa w mieście to mniejszy hałas, ochrona przed wiatrem, słońcem oraz piękna przestrzeń wokół nas.

W ramach edukacji ekologicznej będziemy realnie działać, sadzić drzewa i zająć się ich ochroną.

2 października 2019

Zaproszenie


Środowisko Żołnierzy Pułku Armii Krajowej Baszta
i innych Mokotowskich Odziałów Powstańczych
Rada i Zarząd Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

ZAPRASZAJĄ

na uroczyste obchody
75. Rocznicy Zakończenia Powstania Warszawskiego

1 października 2019

Telefon zaufania

Informujemy, że dziś została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

www.liniadzieciom.pl

26 września 2019

Współpraca z partnerską szkołą z Porto

Europejskie Centrum Młodzieży przy współpracy z partnerską szkołą z Porto, oferuje możliwość udziału w programie wymiany uczniów.

Projekt zakłada organizację projektu z tematem przewodnim, przy wykorzystaniu metod edukacji nieformalnej. Do dnia 30.09.2019 r. oczekujemy na zgłoszenia deklaracji zainteresowanych szkół w Polsce. Zgłoszenia podane będą weryfikacji i rozmowie kwalifikacyjnej przez przedstawiciela ECM i potwierdzone stosownymi umowami ze szkołą w Polsce, ze wskazaniem zakresu działań przyjętych do realizacji na najbliższy rok szkolny 2019/2020.

Łączna liczba uczestników: 20 uczniów klas 8 oraz 2 nauczycieli; roboczym językiem wymiany – angielski. Lista rezerwowa /ok 5 uczniów/

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegułami.

29 września 2019

#CODEWEEK2019

OSTATNI DZWONEK – DO #CODEWEEK2019 JUŻ MNIEJ, NIŻ MIESIĄC!

Już niespełna trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia siódmej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania! O co chodzi w tym komputerowym zamieszaniu? Dlaczego warto się zaangażować? Czy moje dziecko może wziąć udział? Co z opłatami? Odpowiedź na te i inne nurtujące pytania znajdziecie w dalszej części tej aktualności, więc… Zapraszamy do lektury!

29 września 2019

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Harmonogram         Informacje

Office 365 Stołówka E-dziennik ERASMUS+ Galeria Aktualności