Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
Kontakt UONET+ LIBRUS
13 października 2017

Klasa 7d na wystawie fotografii o życiu i twórczości Fridy Kahlo

3 października br. uczniowie klasy 7d wraz z nauczycielem języka hiszpańskiego panem Santiago Marchan Perez oraz wychowawczynią Iwoną Jachimowicz-Karoń zwiedzili wystawę fotografii przedstawiających wątki z życia prywatnego oraz motywy malarskie związane z twórczością dwojga meksykańskich artystów – Fridy Kalho i jej męża Diego.

9 października 2017

Wycieczka do Szkocji

Zapraszamy do Szkocji. Wycieczka jest przeznaczona dla uczniów z klas z rozszerzonym językiem angielskim.

Więcej informacji można uzyskać u nauczycieli przedmiotu: p. Agnieszki Kanabus, Niny Murmyło i Magdaleny Martyniuk

Folder wycieczki w rozszerzeniu wiadomości.

8 października 2017

Współpraca ze szkołą językową ELE USAL

Uniwersytet w Salamance ma już 800 lat!

W dniu 6 października nasza szkoła podpisała umowę o współpracy z hiszpańską szkołą językową ELE USAL w obecności przedstawicieli Ambasady Hiszpanii i Uniwersytetu w Salamance (założonego w 1218 roku!)

5 października 2017

HISZPAŃSKIE MIASTA NA LIŚCIE UNESCO

W dniu 22.09.2017 odbyła się w Ambasadzie Hiszpanii prezentacja oraz wystawa pt. Hiszpańskie miasta wpisane na Listę Dziedzictwa Ludzkości.

Nauczyciele naszej szkoły, uczący w oddziałach dwujęzycznych, zostali zaproszeni do wzięcia udziału w tej prezentacji, która z pewnością zainspirowala nas do odkrywania ponownie kultury i historii Hiszpanii a następnie dzielenia się tą wiedzą z naszymi uczniami, w szczególności z klasami hiszpańskimi.

5 października 2017

W Krainie Kantabrii

W piątek 28 września nauczyciele naszej szkoły zostali zaproszeni przez Regionalne Stowarzyszenie Promocji Turystyki Kantabrii, we współpracy z Biurem Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, na multimedialną prezentację poświęconą hiszpańskiej wspólnocie autonomicznej - Kantabrii: „Cantabria Infinita”. To właśnie w tej części globu znajdziemy słynną na całym świecie jaskinię Altamira.

4 października 2017

Konkursy Przedmiotowe 2017 / 2018

6 września 2017

Zebrania dla rodziców - czwartek - 14.09.2017

Zebrania we wszystkich klasach rozpoczną się w godzinach 17:00 / 17:30. Dokładne terminy dla poszczególnych klas przekazują uczniom wychowawcy klas.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Wydarzenia