Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
Kontakt UONET+ LIBRUS
18 października 2014

JESIENNY PIKNIK NA TYNIECKIEJ

11 października zapamiętamy na długo. Właśnie tego dnia w sobotę od godziny 10:00 w Gimnazjum nr 1 odbyło się wielkie spotkanie integracyjne dla uczniów klas pierwszych, ich rodziców oraz nauczycieli.

18 października 2014

Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

W dniu 15.10 br. W naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Większością głosów społeczność uczniowska wybrała p. Iwonę Gac, zastępcą został p. P. Gałązka , członkiem p. M. Karlińska

Dziękujemy!!!

13 października 2014

W Dniu Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Rada Rodziców składa wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia pomyślności, a także wielu osiągnięć i sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

11 października 2014

El Greco w Zamku Królewskim 29.09.2014,2c.

Klasy dwujęzyczne z językiem hiszpańskim poznają kulturę Hiszpanii również poza szkołą. W Zamku Królewskim w Warszawie trwa wystawa obrazu El Greca "Ekstaza Świętego Franciszka". Klasy 2c i 1c, w ramach lekcji plastyki i zajęć artystycznych wzięły udział w warsztatach wokół twórczości tego hiszpańskiego artysty.

9 października 2014

S.O.S. Europo!

6 października Szkolna Grupa Amnesty International działająca pod kierunkiem pani Iwony Gac zorganizowała w naszym gimnazjum happening, celem którego było zwrócenie uwagi trudną sytuację uchodźców szukających schronienia w Europie. Uczniowie i dorośli pracownicy szkoły podpisywali petycję, domagając się między innymi prowadzenia systemu ratownictwa na morzu zgodnego z prawami człowieka i wywarcie presji na państwa, które notorycznie łamią prawa migrantów i uchodźców.

Uczestnicy akcji składali symboliczne łódki, umieszczając je na imitującym pofalowane morze suknie.

9 października 2014

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

3 października 2014 pierwszoklasiści stali się oficjalnie uczniami Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana z Oddziałami Dwujęzycznymi.

8 października 2014

Lżejszy plecak - akcja Rady Rodziców

Rada Rodziców podjęła inicjatywę mającą na celu zadbanie o kręgosłupy naszych dorastających dzieci. Chcemy zakupić szkolne zestawy podręczników – tak, aby uczniowie mogli korzystać z nich w czasie lekcji, a ze swoimi własnymi podręcznikami - pracować tylko w domu. Celem jest to, aby dzieci nie musiały dźwigać codziennie kilogramów na plecach. Zachęcamy do zapoznania się z pismem Rady Rodziców i wsparcia akcji.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Wydarzenia