Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
8 maja 2018

Zapraszamy

 

Szkolny Klub Młodego Odkrywcy "Szaleni chemicy" zaprasza na piknik.

7 maja 2018

Hiszpanie w Warszawie

Już po raz czwarty uczniowie ze szkoły La Fontaine w Burjassot, z Walencji, odwiedzili nas w ramach szkolnej wymiany. Na zdjęciach można zobaczyć bogaty program jaki przygotowały im nauczycielki naszej szkoły, panie Liliana Chwistek i Monika Wielgosz. Była gra miejska typu escape room (szukanie zaginionego obrazu Bacciarellego) na Starówce, warsztaty kaligrafii w Wilanowie, muzeum Polin i wspólne lekcje w naszej szkole.

Czy uczniowie obecnych klas 7 są już chętni aby w przyszłym roku wziąć udział w tej przygodzie?

Do zobaczenia za rok!!!

6 maja 2018

Dla uczniów klas III

Loginy i hasła do systemu rekrutacji zostaną przekazane uczniom klas III w dniach 7 - 9 maja.

Uczniowie odbierają loginy i hasła osobiście potwierdzając odebranie tych danych dostępowych podpisem. W przypadku, kiedy uczeń w tym czasie jest na wycieczce lub jest nieobecny w szkole z innych powodów dane dostępowe może odebrać rodzic w sekretariacie szkoły po okazaniu dowodu osobistego i potwierdzeniu odbioru podpisem.

Uczniowie, którzy nie odbiorą loginów i haseł w dniach 7 - 9 maja mogą odebrać je w poniedziałek 14 maja. Zgodnie z terminarzem logowanie do systemu rekrutacji i wybór szkoły odbywa się od 10 do 18 maja. Składanie wydrukowanych wniosków w szkole pierwszego wyboru kończy się 18 maja o godzinie 15:00.

Niezbędne informacje, adresy i dokumenty.

5 maja 2018

Świat jest większy niż widać na ekranie

Sprawozdanie ze spotkania młodzieży (Mobility Meeting)
w ramach programu Erasmus+

5 maja 2018

Festiwal kulinarny

Festiwal kulinarny był podsumowaniem zajęć technicznych w klasie drugiej. Przez cały rok szkolny klasa 2B i 2E uczyła się o różnych kuchniach świata, popularnych potrawach oraz charatkerystycznych przyprawach i ziołach. Tym razem uczniowie prezentowalii swoje umiejętności kulinarne. Pozostali uczniowie naszego gimnazjum i szkoły podstawowej mogli docenić wyjatkowy smak przygotowanych potraw. Zapraszamy za rok.

29 kwietnia 2018

Ścieżka wodna

Uczniowie klasy 7 A stworzyli Ścieżkę wodną, aby zachęcić społeczność szkolną do oszczędzania wody. Na śladach stóp narysowali porady i zasady związane z racjonalną gospodarką wodną. Pamiętaj, woda to cenny dar…

24 kwietnia 2018

"Majówka"

W dniach 30.04. (poniedziałek), 02.05. (środa), 04.05. (piątek) uczniowie nie mają lekcji. W tym czasie szkoła nie prowadzi zajęć dydaktycznych i opiekuńczych.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności