Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
3 listopada 2018

Zakończenie projektu

POŻEGNANIE Z SENIORAMI-ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Po raz ostatni oficjalnie spotkaliśmy się w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7 by razem z innymi zaproszonymi gośćmi wziąć udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

24 listopada 2018

Trogen

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT WYMIANY
ORGANIZOWANY PRZEZ EUROPEJSKIEGO CENTRUM MŁODZIEŻY
PRZY PARTNERSTWIE
SZWAJCARSKIEJ FUNDACJI KDP TROGEN

08-24.01.2019

23 października 2018

Ankieta on line o zużyciu energii w naszych domach

W naszej szkole w ramach Programu Erasmus Plus realizujemy projekt związany z energią odnawialną. Jednym z zadań jest między innymi wypełnienie ankiety on line nawiązującej do zużycia energii w naszych domach. Ankieta jest anonimowa. Im więcej osób ją wypełni, tym ciekawsze będą wyniki do omówienia podczas pierwszego spotkania międzynarodowego w Hiszpanii.

Dlatego zapraszam wszystkich do zajrzenia na stronę naszego projektu https://energyerasmus.org/ i wypełnienia ankiety dostępnej w tym linku:

ankieta o energii

Dziękujemy za pomoc,

Liliana Chwistek - koordynatorka projektu oraz zespół nauczycieli i uczniów projektu „AKTUALNY STAN I PERSPEKTYWY ENERGII ODNAWIALNEJ W EUROPIE”.

18 października 2018

Szkolny Program Erasmus +

Szkolny Program Erasmus + projekt pt:

„AKTUALNY STAN I PERSPEKTYWY ENERGII ODNAWIALNEJ W EUROPIE”

Nasza Szkoła Podstawowa nr 157 im. A Mickiewicza w Warszawie otrzymała dofinansowanie na realizację projektu w ramach Programu Erasmus +

Projekt jest realizowany w terminie od 1 września 2018 do 30 czerwca 2020 i skierowany jest do uczniów klas 7, 8 SP oraz 3 Gimnazjum.

Koordynatorką jest pani Liliana Chwistek we współpracy z nauczycielami fizyki, chemii, matematyki, biologii, informatyki i języków obcych.

14 października 2018

14 października 2018 r.


„Uczyć innych to uczyć się po raz drugi”

Joseph Joubert

9 października 2018

Egzamin Ósmoklasisty

Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty od roku szkolnego 2018/2019 są dostępne na stronie cke.gov.pl. W treści tej wiadomości podane są informacje najważniejsze.

Egzamin ósmoklasisty obejmuje wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej w odniesieniu do wybranych przedmiotów nauczanych w klasach I - VIII. Po raz pierwszy egzamin zostanie przeprowadzony w roku szkolnym 2018/2019.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności