Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
19 marca 2018

Warsztaty z naukowcem, elektronikiem

W marcu odbyły się warsztaty dotyczące przewodnictwa elektrycznego w klasie 7a. Swoją pasję i zaangażowanie prowadzący przekazywał uczniom.

14 marca 2018

Zebrania dla rodziców - czwartek - 15.03.2018

Zebrania we wszystkich klasach rozpoczną się w godzinach 17:00 / 17:30. Dokładne terminy dla poszczególnych klas przekazują uczniom wychowawcy klas.

13 marca 2018

Powietrze, więcej niż nic?

Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to nie zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę [Benjamin Franklin] to motto lekcji interdyscyplinarnej o powietrzu w Centrum Nauki Kopernik.

13 marca 2018

Nietypowa lekcja chemii

Z czego wykonać ciecz nienewtonowską? Oczywiście z mąki ziemniaczanej, a więc ze skrobi, która jest cukrem ale nie jest słodka.

13 marca 2018

Walencja - Warszawa już po raz czwarty!

To już IV wymiana szkolna z Colegio "La Fontaine" z Burjassot w Walencji. Szkoła hiszpańska ma już 60 lat i z okazji naszej wieloletniej współpracy dyrektor szkoły, Juan Carlos Alguacil, zorganizował z Radą Pedagogiczną i uczniami szczególną uroczystość podkreślającą wagę naszej wymiany. Gośćmi byli Burmistrz Burjassot, pan Rafa García García oraz Honorowy Konsul Polski w Walencji, pan Ramón Sentís Durán.

13 marca 2018

Erfinderland Deutschland

Erfinderland Deutschland – badania zamknięte w pudełku z klockami

Erfinderland Deutschland to wystawa skierowana do uczniów, studentów, młodych naukowców oraz wszystkich zainteresowanych wybitnymi niemieckimi wynalazkami z dziedziny nauk przyrodniczych, odkryciami historycznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami z przyszłości.

13 marca 2018

Nie ma dzieci są ludzie

W piątek 23 lutego, uczniowie z klasy VII A ponownie odwiedzili Przedszkole 148 i zapoznali dzieci z dalszymi losami Andżeliki i Tandzika.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności