Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
21 grudnia 2015

Wesołych Świąt

Wszytkim Uczniom naszego gimnazjum, Nauczycielom, Rodzicom uczniów i Pracownikom administracji życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.
Barbara Dąbrowska
Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Warszawie.

13 grudnia 2015

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

 W tym roku podczas tradycyjnego kiermaszu ozdób i ciast młodzież zbierała pieniądze na sprzęt sportowy. Sprzedaż własnoręcznie wykonanych świecidełek poprzedził specjalnie na tę okoliczność przygotowany koncert kolęd w językach nauczanych w naszym gimnazjum. Przedświąteczne spotkanie odbyło się także dzięki wsparciu Rodziców uczniów, którym za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

Bardzo nam miło, że to popołudniowe spotkanie cieszy się zainteresowaniem absolwentów, którzy podczas imprezy odwiedzają nauczycieli oraz swoich młodszych kolegów.

Wszystkim życzymy dobrych Świąt. Mamy nadzieję, że przy tej samej okazji spotkamy się za rok.

1 grudnia 2015

4 grudnia 2015

Informacja o wycieczkach zagranicznych

W związku z wieloma pytaniami w sprawie wycieczki do Londynu publikujemy ponownie informacje dotyczace tego wydarzenia.

Wycieczka do Londynu - maj

Rodzice i uczniowie gimnazjum zainteresowani wycieczką samolotową do Londynu, proszeni są o jak najszybszą wpłatę zaliczki (300 zł) do sekretariatu szkoły. 

Nauczyciele języka angielskiego

29 listopada 2015

Spektakl muzyczny - "Drzwi" w Służewskim Domu Kultury

Wszystkie młode aktorki ( w tym również uczennica z naszej szkoły) oraz prowadząca Zespół pani Agnieszka Piotrowska-Hajduk serdecznie zapraszają wszystkich uczniów na spektakl i mają nadzieję, że będzie on źródłem refleksji nad dzisiejszym światem.

Spektakl odbędzie się 13 grudnia 2015 o godz. 19:00. Zainteresowani informacją o zbliżającym się przedstawieniu i zakupem biletów zapraszamy na stronę SDK

22 listopada 2015

Film z pobytu w Warszawie młodzieży z Berlina

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z pobytu w Warszawie młodzieży z Berlina. Do spotkania doszło dzięki finansowemu wsparciu PNWM. W czerwcu wybieramy się z rewizytą do stolicy Niemiec.

13 listopada 2015

PRZYSTANEK: NIEPODLEGŁOŚĆ

Święta narodowe są po to, by przypominać o potrzebie pamięci. Mogą wzruszać i bawić. Na Tynieckiej dumnie i radośnie celebrowaliśmy 97. rocznicę odzyskania niepodległości.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności