Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
25 października 2014

Wycieczka do Hiszpanii

Tradycyjnie od wielu lat, organizujemy wycieczkę edukacyjno - turystyczną do Hiszpanii w maju. Rok temu byliśmy w Madrycie, tym razem proponujemy Barcelonę. Szczegóły w załączonym programie i u pani Liliany Chwistek.

23 października 2014

Wycieczka do Szkocji i Anglii

Zapraszamy wszystkich uczniów, szczególnie z klas z rozszerzonym językiem angielskim, na super interesującą wycieczkę edukacyjną do Anglii i Szkocji.

23 października 2014

Przerwy w dostępie do dziennika

 

20 października 2014

Akcja!!!

Dla uczniów, rodziców, nauczycieli, dla każdego człowieka o dobrym sercu…

18 października 2014

Przedstawienie w j. angielskim

W dniu 16-go października 2014 uczniowie z klas IB i IIB mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt.:”Frankenstein” .  Anglojęzyczna sztuka, grana przez aktorów TNT Theatre Britian,  została wystawiona na deskach teatru Buffo. 

18 października 2014

JESIENNY PIKNIK NA TYNIECKIEJ

11 października zapamiętamy na długo. Właśnie tego dnia w sobotę od godziny 10:00 w Gimnazjum nr 1 odbyło się wielkie spotkanie integracyjne dla uczniów klas pierwszych, ich rodziców oraz nauczycieli.

18 października 2014

Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

W dniu 15.10 br. W naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Większością głosów społeczność uczniowska wybrała p. Iwonę Gac, zastępcą został p. P. Gałązka , członkiem p. M. Karlińska

Dziękujemy!!!

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności