Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
26 października 2015

SUKCES SPEKTAKLU ,,A DOKĄD JEDZIEMY?"

W środę, 21 października 2015 roku odbyła się ceremonia rozdania nagród Edukacji Kulturalnej. W gali uczestniczyły same ważne osobistości, w tym prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Na tej niezwykle podniosłej uroczystości nie zabrakło także uczniów naszej szkoły!

16 października 2015

Spotkania w sprawie wycieczek zagranicznych

Podczas czwartkowego Zebrania Rodziców 12.XI.215 , w sprawie wycieczek zagranicznych, odbędą się 2 spotkania z przedstawicielem biura podróży JANS TRAVEL, panem Andrzejem Jansem. [ Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości ]

15 października 2015

ŚLUBUJEMY...

Uczniowie klas pierwszych, składając uroczystą przysięgę, stali się w 14 października pełnoprawnymi członkami społeczności Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana. Tegoroczna uroczystość ślubowania miała iście iberyjski charakter. Instytut Cervantesa - oficjalny partner naszej szkoły - zadbał o oprawę artystyczną wydarzenia. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną promującą Hiszpanię, podziwiać niezwykły pokaz flamenco oraz posłuchać kilku pieśni powstałych do tekstów hiszpańskiego poety i kompozytora Federica Garcii Lorki.

8 października 2015

Wymiana młodzieży z Berlinem

Dzięki wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w dniach od 28.09. do 3.10. gościła u nas w szkole i w Warszawie grupa młodzieży z Berlina wraz z opiekunami p. dr Cornelią Streidt i p. Uwe Mechtold.

6 października 2015

Finał 6. edycji Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej

Projekt gimnazjalny zrealizowany w roku szkolnym 2014/15 przez uczniów klas drugich, pod opieką naszych nauczycieli: Liliany Chwistek, Ewy Jakubowskiej i Rafała Sendyki, bierze udział w konkursie i przeszedł do Finału 6. edycji Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej

29 września 2015

Las Fallas

 

W piątek 25 września, w ramach corocznego "Dnia języków obcych", uczniowie klas dwujęzycznych z nauczycielami języków obcych przygotowali hiszpańskie święto Las Fallas. Warsztaty prowadzili uczniowie klas trzecich jak prawdziwi nauczyciele!

29 września 2015

NIC O NAS BEZ NAS

W Gimnazjum nr 1 uczniowie chętnie uczą się samorządności. Właśnie trwa gorąca kampania wyborcza, której zwięczeniem będą ogólnoszkolne wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Do swoich pomysłów na ożywienie atmosfery w gimnazjum przekonują: Martyna Gąszczak z 2b, Emilia Frańczak z 3b, Marta Sikora z 3c, Bartek Klus z 3b oraz Jędrzej Kaczmarczyk z 3b. Kto zyska największe poparcie społeczności uczniowskiej, okaże sie już wkrótce. Za wszystkich kandydatów trzymamy kciuki!

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności