Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
10 czerwca 2015

Świeto Szkoły

TYNIECKA Z INSTYTUTEM CERVANTESA

Święto Szkoły, którego centralne uroczystości obchodziliśmy w tym roku 9 czerwca, miały wyjątkowy przebieg. Zgromadzona społeczność szkoły oraz zaproszeni Goście byli świadkami historycznego wydarzenia.

12 czerwca 2015

KONKURS WIEDZY O KRAJACH UE ROZSTRZYGNIĘTY!

Podczas tegorocznych obchodów Święta Szkoły, laureaci 14. edycji Konkursu Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej otrzymali nagrody z rąk dyrektor Gimnazjum nr 1, pani Barbary Dąbrowskiej oraz burmistrza Mokotowa ds. edukacji, pana Krzysztofa Skolimowskiego. W tym roku pierwsze miejsce ex aequo zajęły reprezentacje Gimnazjum nr 11 oraz Gimnazjum nr 1, na II miejscu uplasowali się zawodnicy z Gimnazjum nr 3, III miejsce zaś przypadło w udziale zespołowi z Gimnazjum nr 9. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

12 czerwca 2015

WIEDEŃ

Nasza podróż do Wiednia niestety zakończyła się, ale wrażenia z niej pozostaną na długo. Stolica Austrii jest pięknym miastem z mnóstwem zabytków, a od 2009 roku umieszczana jest na szczycie podium metropolii, których mieszkańcy cieszą się najlepszą jakością życia.

5 czerwca 2015

Wycieczka do Szkocji

W dniach 26 – 30 maja 2015 uczniowie naszej szkoły z klas: IIB, IID, IB oraz IA uczestniczyli w turystyczno – językowym wyjeździe do Szkocji.

1 czerwca 2015

Powstanie Warszawskie na Mokotowie

W dniu 1 czerwca 2015 r uczniowie klasy IB pod opieką p. Moniki Karlińskiej i p. Moniki Zientarskiej uczestniczyli w spacerze tematycznym w języku angielskim. Tematem wycieczki było Powstanie Warszawskie na Mokotowie.

14 czerwca 2015

Projekt eTwinning

W maju zakończyliśmy projekt eTwinningowy, w którym udział brali uczniowie z klas dwujęzycznych. Uczniowie naszego gimnazjum podczas prac nad projektem współpracowali ze swoimi rówieśnikami z innych krajów europejskich m.in. Grecji, Litwy, Francji.

4 czerwca 2015

Kabaret

 W maju przyjechał do naszego gimnazjum The Bear Educational Theatre - międzynarodowy teatr wędrowny z siedzibą w Pradze.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności