Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
21 grudnia 2014

Serdecznie dziękujemy

W listopadzie i grudniu uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów z naszej szkoły zorganizowali w różnych miejscach Warszawy kiermasze ozdób świątecznych.
 
Z całego serca chcemy podziękować za wyrażenie zgody na zorganizowanie kiermaszy w swoich siedzibach oraz wsparcie naszej akcji firmom:
 
Agora S.A.
Makro Cash & Carry Polska S.A.
CH Sadyba Best Mall
Polskie Radio S.A.
Curtis Development Sp. z o.o.
Colliers Int. REMS Sp. z o. o.
Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
European Commercial (EC) Investment Poland Sp. z o.o.
Jones Lang LaSalle
Paradyzja Sp. z o. o.
Florja

Państwa wsparcie było dla nas nieocenione! Bardzo dziękujemy za Państwa życzliwość!
 
Dochód ze sprzedaży ozdób i dekoracji wykonanych przez naszych uczniów zostanie przeznaczony na remont szkolnej sali gimnastycznej.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów Gimnazjum nr 1 w Warszawie
20 grudnia 2014

Kiermasz w Agora SA

Klasa 1B prowadziła kiermasz w siedzibie Agora SA. W treści wiadomości przedstawiamy zdjęcia z tego kiermaszu. Przy okazji kiermaszu dziewczęta zostały zaproszone do sesji zdjęciowej. Bardzo oryginalne zdjęcia ukazały się w piśmie Świat Motocykli. Ich autorem jest pan Sławomir Kamiński.
15 grudnia 2014

Kiermasz 2C w Curtis Plaza

II C przeprowadziła swój świąteczny kiermasz w budynku Curtis Plaza.

Serdecznie dziękujemy firmomo, które nam umożliwiły zorganizowanie stoisk.

Udało się to zrobić dzięki uprzejmości zarządzającej budynkiem przy ul. Domaniewskiej 37 firmie European Commercial (EC) Investment Poland Sp. z o.o. oraz firmie Curtis Development Sp. z o. o. -  kiermasz w Curtis Plaza przy ulicy Wołowskiej.
10 grudnia 2014

Kiermasz IID w budynku Polskiego Radia

Uczniowie prowadzący stoisko w budynku Polskiego Radia udzielili wywiadu. Informacja o kiermaszu ukazała się również na Fecebook-u w profilu Polskiego Radia. W treści tej wiadomości są zdjęcia stoiska, przekierowania na profil Polskiego Radia na Facebooku i plik z nagraniem wywiadu.

12 grudnia 2014

Nasze choinki

Na zdjęciach widać drzewka świąteczne w budynkach na Mokotowie zarządzanych przez firmę Colliers Int. REMS Sp. z o.o., która wsparła akcję naszej szkoły, zdecydowała się zakupić ozdoby świąteczne zrobione przez naszych uczniów. Doboru elementów na choinki dokonała firma Florja. Autorką choinkowych aranżacji jest pani Anna Jabłońska-Kasznia.

Drzewka z tymi ozdobami wyglądają świetnie, a firmie Colliers jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie!

12 grudnia 2014

Kiermaszu w CH Sadyba Best Mall

Kiermasz w centrum handlowym na Sadybie przygotowały klasy IB i IIC

16 grudnia 2014

eTwinning

Zaczęliśmy w naszej szkole realizację międzynarodowego projektu międzyszkolnego pt.: „Conociendonos – Poznajmy się“  na platformie internetowej eTwinning. Od organizatorów programu otrzymaliśmy certyfikat upoważniający do udziału w nim.
Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności