Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
7 lutego 2015

Przeczytaj

27 stycznia 2015

Zaproszenie do Biblioteki Multimedialnej

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz rodziców do  Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI przy ul. Tynieckiej 40 w Dzielnicy Mokotów.  Nasza Biblioteka to niezwykłe miejsce, które łączy w sobie poprzez zabawę krainę wiedzy z krainą nauki. Wśród naszych propozycji edukacyjno-kulturalnych znajdą tutaj Państwo między innymi zabawy logopedyczne, zajęcia plastyczne, artezabawy, zajęcia z podstaw grafiki komputerowej, kurs języka miganego, kurs języka angielskiego dla najmłodszych a także Klub Muminka i wiele innych propozycji kierowanych zarówno do maluszków, starszaków i całych rodzin.

18 stycznia 2015

Zima w mieście

Komunikat Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Mokotów

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu akcji "Zima/Lato w Mieście" na Mokotowie na FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/zima.lato.w.miescie.mokotow
Prezentujemy na nim oferty spędzania czasu wolnego adresowane zarówno dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży jak i dorosłych.

23 grudnia 2014

Wesołych Świąt

Wszytkim Uczniom naszego gimnazjum, Nauczycielom, Rodzicom uczniów i Pracownikom administracji życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.
Barbara Dąbrowska
Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Warszawie.

21 grudnia 2014

Serdecznie dziękujemy

W listopadzie i grudniu uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów z naszej szkoły zorganizowali w różnych miejscach Warszawy kiermasze ozdób świątecznych.
 
Z całego serca chcemy podziękować za wyrażenie zgody na zorganizowanie kiermaszy w swoich siedzibach oraz wsparcie naszej akcji firmom:
 
Agora S.A.
Makro Cash & Carry Polska S.A.
CH Sadyba Best Mall
Polskie Radio S.A.
Curtis Development Sp. z o.o.
Colliers Int. REMS Sp. z o. o.
Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
European Commercial (EC) Investment Poland Sp. z o.o.
Jones Lang LaSalle
Paradyzja Sp. z o. o.
Florja

Państwa wsparcie było dla nas nieocenione! Bardzo dziękujemy za Państwa życzliwość!
 
Dochód ze sprzedaży ozdób i dekoracji wykonanych przez naszych uczniów zostanie przeznaczony na remont szkolnej sali gimnastycznej.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów Gimnazjum nr 1 w Warszawie
20 grudnia 2014

Kiermasz w Agora SA

Klasa 1B prowadziła kiermasz w siedzibie Agora SA. W treści wiadomości przedstawiamy zdjęcia z tego kiermaszu. Przy okazji kiermaszu dziewczęta zostały zaproszone do sesji zdjęciowej. Bardzo oryginalne zdjęcia ukazały się w piśmie Świat Motocykli. Ich autorem jest pan Sławomir Kamiński.
Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności