Tyniecka25.waw.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
8 listopada 2019

Zaproszenie do składania ofert

Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza w Warszawie, ul. Kazimierzowska 16 zaprasza do złożenia oferty/udziału w rozpoznaniu cenowym w sprawie wykonania: "dostawy sprzętu do pracowni informatycznej" - na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy - Prawo zamówień publicznych.

Zaproszenie do składania ofert

8 listopada 2019

A kysz! A kysz!

„Cukierek albo psikus” – to najpopularniejsze hasło maskarady obchodzonej 31 października w wielu krajach Europy. Święto Halloween. W Polsce pojawiło się w latach 90. Mimo że wciąż budzi kontrowersje, cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Podświetlone dynie, duchy, czarownice, zombie, nietoperze i czarne koty to najpopularniejsze motywy tej anglosaskiej tradycji. Ale czy chodzi w niej tylko o zabawę? Na to pytanie odpowiadaliśmy 31 października na lekcjach języków obcych i nie tylko. Kto chciał oswoić strach, mógł tego dnia zaprezentować się w przebraniu. Kto marzył o cukierkach, mógł kupić łakocie w na kiermaszu zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski.

5 listopada 2019

Gawrych Ruda

W Gawrych Rudzie zapomnisz o rutynie, nicnierobieniu oraz nudzie

Zderzenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości-czy to możliwe?

Uczniowie klasy 7 c i 7 d pod opieką nauczycielek 16 października 2019 r. pojechali na wycieczkę do Gawrych Rudy.

Przez całą drogę towarzyszyły nam słońce i dobre humory, a na miejscu, tuż po krzepiącym posiłku, pomknęliśmy ścieżką edukacyjną przez komnaty klasztoru i kościelne katakumby dawnego zakonu kamedułów.

2 listopada 2019

Wycinanie Jack- O'-lantern na zajęciach języka angielskiego

31 października to szalony dzień , w którym głównymi bohaterami są duchy, wampiry i czarodziejki. Jest to też znakomita okazja do przeprowadzenia warsztatów wycinania dyń. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Agnieszka Kanabus

30 października 2019

Kolorowy jesienny wiatr

W październiku uczniowie klasy VII c uczestniczyli w koncercie muzyki klasycznej i warsztacie plastycznym pt. „Kolorowy jesienny wiatr” w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej.

Podczas zajęć integrujących muzykę z plastyką uczniowie kształtowali umiejętność integralnego odbioru sztuki i jej aktywnego przeżywania. Mieli także okazję na rozbudzenie wrażliwości estetycznej i wyrażenia swoich doznań inspirowanych muzyką w formie plastycznej.

27 października 2019

KONKURS Z TECHNOLOGIĄ W ŚWIAT NAUKI

Zapraszamy zespoły uczniowskie wraz z nauczycielami wszystkich typów szkół województwa mazowieckiego do udziału w V edycji konkursu Z technologią w świat nauki pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu projektu o tematyce przyrodniczej z zastosowaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych. Uczestnicy konkursu mogą korzystać ze sprzętu pomiarowego OEIiZK w ramach konsultacji prowadzonych przez nauczycieli konsultantów Pracowni Przedmiotów Przyrodniczych OEIiZK.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://ctn.oeiizk.waw.pl/?page_id=670
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2442308379179170&id=361385207271508

26 października 2019

ERASMUS+

Projekt - "Aktualny stan i perspektywy energii odnawialnej w Europie"

Office 365 Stołówka E-dziennik ERASMUS+ Galeria Aktualności