Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
28 listopada 2018

Zintegrowani

Nowa szkoła przestaje być obca, gdy pozna się lepiej ludzi, którzy ją tworzą i którzy do niej uczęszczają. Z myślą o dobrym samopoczuciu uczniów VII klas wychowawcy zorganizowali w połowie października wyjazd integracyjny do Gawrych –Rudy. Zajęcia w plenerze, warsztaty edukacyjne, zabawy sportowe, wieczorne ognisko - to piękny plan na trzy dni wspólnego pobytu w Wigierskim Parku Narodowym. Pogoda nam dopisała i pozwoliła nacieszyć oczy feerią złotych barw jesieni. W krajobrazie jezior, sadów i wzgórz Suwalszczyzny odbywała się najcenniejsza lekcja – nauka bycia razem.

27 listopada 2018

Energia odnawialna

Projekt „Energia odnawialna – obecny stan i jej perspektywa w Europie” (CURRENT STATUS AND FUTURE PROSPECTS OF RENEWABLE ENERGY IN EUROPE) w ramach programu ERASMUS PLUS

Pierwsze spotkanie uczniów i nauczycieli partnerskich szkół (z Polski, Hiszpanii, Włoch, Czech i Grecji) odbyło się w Hiszpanii, Caceres, w listopadzie 2018.

20 listopada 2018

Wiersze

Zapraszam do przeczytania wierszy napisanych przez uczniów klasy 3e i 8c.

Koordynator projektu "Świat jest większy niż widac na ekranie"

Agnieszka Kanabus

20 listopada 2018

Woronicza 17

Wycieczka klas ósmych do gmachu TVP przy ulicy Woronicza

16 listopada 2018 r. zwiedzaliśmy pomieszczenia w budynku Telewizji Polskiej, a nie da się tam wejść ot tak po prostu – z ulicy. Warto było trochę poczekać, by zobaczyć od kuchni to, co mamy sposobność oglądać na co dzień w postaci gotowych programów telewizyjnych.

15 listopada 2018

Majowa wycieczka do Londynu

Zapraszamy wszystkich uczniów
do wspólnego spędzenia czasu w stolicy Wielkiej Brytanii

Szczegóły wewnątrz wiadomości.

15 listopada 2018

Do rodziców klas 3d i 3e

Propozycje wyjazdu do Berlina lub Wiednia dla klas 3d i 3e. W załącznikach przedstwione są progamy wtycieczek. Deklaracje udziału prosimy składać u wychowawczyń klas.

13 listopada 2018

List Minister Edukacji Narodowej

Do Rodziców i Opiekunów uczniów

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności