Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
7 listopada 2015

Odwiedziny

W dniu 28.10.2015 odwiedził naszą klasę pan Mikołaj Roznerski, aktor znany między innymi z serialu 'M jak miłośc'. Pan Mikołaj opowiedział klasie o blaskach i cieniach zawodu aktora oraz rozdał autografy. Mamy nadzieję że jeszcze kiedyś nas odwiedzi:) Dziękujemy!

2 listopada 2015

HELLOWEENOWY TWIST I INNE PLĄSY

 Zwykle nienagannie uczesani i posłuszni uczniowie naszego gimnazjum w pewien październikowy wieczór przeszli metamorfozę. Zupełnie jak w tej piosence Jeremiego Przybory:

26 października 2015

SUKCES SPEKTAKLU ,,A DOKĄD JEDZIEMY?"

W środę, 21 października 2015 roku odbyła się ceremonia rozdania nagród Edukacji Kulturalnej. W gali uczestniczyły same ważne osobistości, w tym prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Na tej niezwykle podniosłej uroczystości nie zabrakło także uczniów naszej szkoły!

16 października 2015

Spotkania w sprawie wycieczek zagranicznych

Podczas czwartkowego Zebrania Rodziców 12.XI.215 , w sprawie wycieczek zagranicznych, odbędą się 2 spotkania z przedstawicielem biura podróży JANS TRAVEL, panem Andrzejem Jansem. [ Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości ]

15 października 2015

ŚLUBUJEMY...

Uczniowie klas pierwszych, składając uroczystą przysięgę, stali się w 14 października pełnoprawnymi członkami społeczności Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana. Tegoroczna uroczystość ślubowania miała iście iberyjski charakter. Instytut Cervantesa - oficjalny partner naszej szkoły - zadbał o oprawę artystyczną wydarzenia. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną promującą Hiszpanię, podziwiać niezwykły pokaz flamenco oraz posłuchać kilku pieśni powstałych do tekstów hiszpańskiego poety i kompozytora Federica Garcii Lorki.

8 października 2015

Wymiana młodzieży z Berlinem

Dzięki wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w dniach od 28.09. do 3.10. gościła u nas w szkole i w Warszawie grupa młodzieży z Berlina wraz z opiekunami p. dr Cornelią Streidt i p. Uwe Mechtold.

6 października 2015

Finał 6. edycji Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej

Projekt gimnazjalny zrealizowany w roku szkolnym 2014/15 przez uczniów klas drugich, pod opieką naszych nauczycieli: Liliany Chwistek, Ewy Jakubowskiej i Rafała Sendyki, bierze udział w konkursie i przeszedł do Finału 6. edycji Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności