Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
Kontakt UONET+ LIBRUS
13 czerwca 2017

Londyn

Prezentacja uczennic klasy 3c po wycieczce do Londynu

13 czerwca 2017

Spotkanie ze świadkiem historii

Spotkanie ze świadkiem historii p. George J. Elbaumem, Amerykanimem żydowskiego pochodzenia, który opowiadał nam o swoim dzieciństwie w czasie trwania II wojny światowej i losach swojej żydowskiej rodziny.

13 czerwca 2017

Centrum Nauki Biochemii "Wiem, co jem"

Klasa 1B uczestniczyła w warsztatach w Centrum Nauki Biochemii "Wiem, co jem". Była to wspaniała lekcja chemii w praktyce.Uczniowie mierzyli zawartość witaminy C w napojach, rysowali diagram smakowy czekolady i rozpoznawali zapachy produktów spożywczych.

13 czerwca 2017

Filmowe relacje z Hiszpanii

Byliśmy, zobaczyliśmy, było super!

13 czerwca 2017

Projekty

W szkole uczniowie klas drugich przedstawili swoje projekty gimnazjalne klasom pierwszym.

2 czerwca 2017

Pierwsze spotkanie z włoskimi uczniami

Ostatni tydzień spędziliśmy w słonecznej Italii. Razem z grupą projektową z Berlina odwiedziliśmy naszego włoskiego partnera Liceo Scientifico Augusto Righi w Bolonii. Wymieniliśmy się informacjami o sytuacji seniorów i odwiedziliśmy domy opieki dla ludzi z demencją. Zostaliśmy zaproszeni do ośrodka naukowego Officina Golinelli, gdzie młodzi ludzie rozwiązują różne problemy naukowe w sposób zupełnie nowatorski. W czasie pobytu w Bolonii nie zabrakło zwiedzania miasta i wycieczki do Ravenny oraz nad morze. Wzięliśmy także udział w warsztatach kulinarnych i przygotowaliśmy tradycyjne tortellini.

koordynatorka projektu
Ewa Reks-Granat

26 maja 2017

List Ministra Edukacji

 Do Rodziców i Opiekunów Uczniów

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Wydarzenia