Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
13 listopada 2018

100-lecie niepodległości

Obchody 100-lecia Niepodległej w Szkole Podstawowej nr 157

9 listopada uczciliśmy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nauczyciele oraz uczniowie wszystkich klas byli tego dnia ubrani odświętnie, dominowały barwy biała i czerwona. Nie zabrakło okolicznościowych rozetek, kotylionów i wstążek. Młodsze dzieci przygotowały białe i czerwone kartki, a starsza młodzież – pięciopalczaste „łapki”. Punktualnie o godzinie 11.11 gimnazjaliści i uczniowie podstawówki odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego w różnych miejscach szkoły. Zapanował podniosły, patriotyczny nastrój.

13 listopada 2018

Erasmus+

Sprawozdanie z wymiany uczniowskiej w ramach projektu

„The world is bigger than you see on the screen” w Grecji.

7 listopada 2018

Dzień wolny od zajęć

 W dniu 12 listopada 2018 r. (poniedziałek) uczniowie nie mają lekcji. W tym dniu szkoła nie prowadzi zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych.

5 listopada 2018

Erasmus +

Sprawozdanie z wizyty nauczycieli w ramach projektu Erasmus +

„Świat jest większy niż widać na ekranie”

W dniach 17-21 września odbyło się drugie spotkanie projektowe nauczycieli. Podsumowaliśmy dotychczasową pracę oraz dokonaliśmy oceny rocznej działalności uczniów obecnej klasy 3B.

3 listopada 2018

Zakończenie projektu

POŻEGNANIE Z SENIORAMI-ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Po raz ostatni oficjalnie spotkaliśmy się w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. J. Cybisa 7 by razem z innymi zaproszonymi gośćmi wziąć udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

24 listopada 2018

Trogen

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT WYMIANY
ORGANIZOWANY PRZEZ EUROPEJSKIEGO CENTRUM MŁODZIEŻY
PRZY PARTNERSTWIE
SZWAJCARSKIEJ FUNDACJI KDP TROGEN

08-24.01.2019

23 października 2018

Ankieta on line o zużyciu energii w naszych domach

W naszej szkole w ramach Programu Erasmus Plus realizujemy projekt związany z energią odnawialną. Jednym z zadań jest między innymi wypełnienie ankiety on line nawiązującej do zużycia energii w naszych domach. Ankieta jest anonimowa. Im więcej osób ją wypełni, tym ciekawsze będą wyniki do omówienia podczas pierwszego spotkania międzynarodowego w Hiszpanii.

Dlatego zapraszam wszystkich do zajrzenia na stronę naszego projektu https://energyerasmus.org/ i wypełnienia ankiety dostępnej w tym linku:

ankieta o energii

Dziękujemy za pomoc,

Liliana Chwistek - koordynatorka projektu oraz zespół nauczycieli i uczniów projektu „AKTUALNY STAN I PERSPEKTYWY ENERGII ODNAWIALNEJ W EUROPIE”.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności