Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
24 listopada 2014

Rodzice wspierają szkołę w jej działalności.

W naszym gimnazjum Rodzice angażują się w pracę szkoły. W klasie 2d mama jednego z uczniów, pani Katarzyna Lachowicz, podczas lekcji zajęć technicznych nauczyła młodzież wykonywać piękne jesienne bukiety z liści. Wszyscy uczniowie wykonywali je z ochotą, a zajęcia bardzo im się podobały.
13 listopada 2014

Sala Gimnastyczna

Drodzy Rodzice

 Walczymy o wspaniałą, wyremontowaną salę gimnastyczną.

11 listopada 2014

Spotkania w sprawie wycieczek zagranicznych

Podczas czwartkowego Zebrania Rodziców 13.XI.214 , w sprawie wycieczek zagranicznych, odbędą się 3 spotkania z przedstawicielem biura podróży JANS TRAVEL, panem Andrzejem Jansem. [ Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości ]

31 października 2014

HALLOWEEN W GIMNAZJUM IM. ROBERTA SCHUMANA

Dzień 31.10.2014r. w gimnazjum na Tynieckiej, był dniem naprawdę niezwykłym.

Tego dnia na pewno nie można pominąć, opisując przygody uczniów naszej szkoły.

26 października 2014

OTRZĘSINY

Ilu nauczycieli pracuje w Gimnazjum na Tynieckiej? Która klasa liczy najmniej osób? Między innymi takimi pytaniami próbowali zaskoczyć uczniów klas pierwszych ich starsi koledzy i koleżanki podczas zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski Otrzęsin.

25 października 2014

Wycieczka do Hiszpanii

Tradycyjnie od wielu lat, organizujemy wycieczkę edukacyjno - turystyczną do Hiszpanii w maju. Rok temu byliśmy w Madrycie, tym razem proponujemy Barcelonę. Szczegóły w załączonym programie i u pani Liliany Chwistek.

23 października 2014

Wycieczka do Szkocji i Anglii

Zapraszamy wszystkich uczniów, szczególnie z klas z rozszerzonym językiem angielskim, na super interesującą wycieczkę edukacyjną do Anglii i Szkocji.

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności