Tyniecka25.waw.pl MEN.gov.pl
UONET+ LIBRUS Kontakt Aktualności
15 listopada 2017

Zawody sportowe

Otwarte Mistrzostwa Mokotowa

Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej

Krótkie podsumowanie zawodów z poprzedniego tygodnia:

W zeszłym tygodniu odbyły się dwie imprezy sportowe, w których brały udział Karolia Tomaszewska, kl 2c oraz Adrianna Zamirska kl. 3e.

Otwarte Mistrzostwa Mokotowa rozegrane zostały w dniach 04 - 05.11.2017 r. z udziałem ponad 100 zawodniczek z Polski, Ukrainy i Gruzji. W kategorii Juniorek, grupa A - Adrianna Zamirska wywalczyła srebrny medal w wieloboju. W kategorii Juniorek grupa B - w wieloboju Karolina Tomaszewska była najlepsza i zdobyła złoty medal.

08.11.2017 rozegrane zostały Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej klasa 1 (roczniki 2002-2004). Ada i Karolina zakwalifikowały się do 3 finałów (maksymalnie w tylu mogły wziąć udział) i zaprezentowały się fantastycznie.

Adrianna Zamirska wywalczyła złoty medal w układzie z maczugami, srebrny w układzie z obręczą i brązowy w układzie z piłką.

Karolina Tomaszewska zajęła 4 miejsce w układzie z obręczą, 5 miejsce w układzie z piłką i 5 miejsce w układzie ze wstążką.

W załączeniu przesyłam zdjęcia ze zgodą autora na ich publikację w ramach promocji gimnazjum, jak również za zgodą rodziców Ady Zamirskiej.

Pliki z Otwartych Mistrzostw Mokotowa zaczynają się "OpenRgMokotow..." , natomiast zdjęcia z Finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zaczynają się na "WOM..."

Pozdrawiam,

Magdalena Tomaszewska

Plan lekcji Stołówka E-dziennik Gazeta "Varia" Galeria Aktualności